Pristatymo informacija

Pristatymo informacija

 

Įprastai prekės pristatomos per 10-15 darbo dienų. Pristatymo terminai gali nežymiai keistis dėl mūsų tiekėjų. Visada apie pasikeitusį pristatymo terminą būsite informuotas asmeniškai elektroniniu paštu.

Užsakytas prekes pristatome per Lietuvos paštą registruota siunta arba per kurjerių tarnybas visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymą, nurodykite teisingą pristatymo adresą, pašto kodą ir telefono numerį. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefonu.

Atsiimdami prekes iš kurjerio, įvertinkite siuntos būklę ir pasirašykite siuntos priėmimo dokumentus.

Jeigu Jūs nepriėmėte prekių jų pristatymo metu arba mes negalime pristatyti prekių nurodytu laiku dėl to, kad nepateikėte tinkamų nurodymų, tokiu atveju prekės yra laikomos Jums pristatytomis ir visa su šiomis prekėmis susijusi rizika bei atsakomybė pereina Jums. Bet kokios išlaidos, kurias patiriame dėl negalėjimo pristatyti prekių, tenka Jums.

Mes negalime būti laikomi atsakingi už jokią žalą prekėms, dėl to, kad nebuvo sudarytos tinkamos aplinkybės joms pristatyti.

 

Pristatyti produktai gali nežymiai skirtis nuo svetainėje pateiktų atvaizdų, tai gali būti dėl daugelio priežasčių, įskaitant kompiuterio ekrano nustatymus.

 

Galimi pristatymo būdai:

 

Lietuvos paštas (registruota siunta):

Pristatymo kaina: 3,00 Eur.

Siuntos iki 2 kg pristatomos į namus arba biurą. Jei pašto darbuotojas neranda gavėjo, palieka pranešimo lapelį, su kuriuo siuntą galėsite atsiimti savo pašto skyriuje. Išsiuntę siuntą atsiūsime siuntos registracijos numerį.

 

 

Prekių pristatymas per Omniva, LPexpress paštomatus:

Pristatymo kaina: 3,00 Eur.

Pasirinkus pristatymą per Omniva arba LPexpress paštomatą, pateikdami užsakymą „Užsakymo pastabose“ turite nurodyti į kurį konkrečiai paštomatą (paštomato pavadinimą ir adresą) siunta turi būti pristatoma. Nurodžius netikslius duomenis ir nepavykus užregistruoti siuntos, ji bus siunčiama per Lietuvos paštą. Išsiuntę siuntą atsiųsime siuntos registracijos numerį.


Omniva siuntų atsiėmimo punktai: https://www.omniva.lt/verslo/pastomatu_adresai

LPexpress siuntų atsiėmimo punktai: https://www.lpexpress.lt/Savitarnos-terminalai/Vietu-sarasas.html