Terminai ir sąlygos

TERMINAI IR SĄLYGOS

 

Pateikami užsakymą Jūs patvirtinate, kad esate susipažinęs su puslapio madinga24.lt privatumo politika bei kita su užsakymu susijusia informacija.

 

APMOKĖJIMO INFORMACIJA

 

Prekių kainos nurodytos parduotuvėje yra jau galutinės, t.y. jose jau įskaičiuotas įstatymų numatytas 21% dydžio pridėtinės vertės mokestis.

Mokestis už transportavimą nurodomas, kai suformuojamas užsakymas, iki jo patvirtinimo.

Pardavėjas įsipareigoja suteikti teisingą informaciją, būtiną visiškai atsiskaityti už užsisakytas prekes, tačiau neprisiima jokios atsakomybės dėl bankų nekokybiškų paslaugų ir su tuo kylančių nuostolių. Taip pat Pardavėjas neprisiima jokios atsakomybės kilusios dėl Kliento padarytų klaidų formuojant ir vykdant pavedimą (pvz. neteisingo sąskaitos numerio įvedimo, neteisingai pateikto užsakymo kodo ir kt.) ir su tuo kilusių nuostolių.

 

APMOKĖJIMO BŪDAI

Paysera išankstinis pavedimas (tinka visiems pristatymo būdams). Jums nereikia turėti sąskaitos šioje sistemoje. Su Paysera galite atsiskaityti elektroninės bankininkystės pagalba (Swedbank, SEB, Luminor, Danske Bank ir kt.).

 

PRISTATYMO INFORMACIJA

Įprastai prekės pristatomos per 10-15 darbo dienų. Pristatymo terminai gali nežymiai keistis dėl mūsų tiekėjų. Visada apie pasikeitusį pristatymo terminą būsite informuotas asmeniškai elektroniniu paštu.

Užsakytas prekes pristatome per Lietuvos paštą registruota siunta arba per kurjerių tarnybas visoje Lietuvoje. Pildydami užsakymą, nurodykite teisingą pristatymo adresą, pašto kodą ir telefono numerį. Prieš pristatydamas prekes, kurjeris susisieks su Jumis nurodytu telefonu.

Daugiau informacijos apie pristatymo sąlygas galite rasti meniu punkte “Pristatymo informacija”.

 

GRĄŽINIMO INFORMACIJA

Visa informacija apie grąžinimo sąlygas yra pateikiama meniu punkte “Grąžinimo informacija”.